GOODYEAR DIGITĀLĀ KUPONU KAMPAŅA

Goodyear digitālā kuponu kampaņa ir veids, kā mēs vēlamies Jums parādīt, ka inovācijas, drošību, žurnālu testus un augstu kvalitāti pavada kas vairāk par vārdiem.

Par kampaņu

Ar Goodyear digitālo atlaižu kampaņu Jūs varat tikai iegūt. Iegādājoties Goodyear vai Dunlop zīmola riepas pie Goodyear Baltic OU, Jūs saņemsiet atlaidi, kuras apmērs atkarīgs no riepas diska izmēra. Jo lielāks riepas diska izmērs, jo lielāka atlaide.

Galvenie noteikumi par kvalifikāciju kampaņai

  1. Laika posmā no 2021. g. 15. septembra līdz 2021. g. 15. decembrim. turpmāk norādītie īpašie noteikumi tiks piemēroti papildus Goodyear Baltic OU Vispārējiem noteikumiem un nosacījumiem, kas citādi netiek ietekmēti.
  2. Tādu Goodyear vai Dunlop zīmola riepu pirkums, kuru diska izmērs ir 16” vai lielāks, kvalificējas kampaņai un nodrošinās atlaidi saskaņā ar zemāk norādīto shēmu:

Riepas tips

16"

17"

18’’ un vairāk

Eiro par katrām 4 riepām

30 € (ieskaitot PVN)

40 € (ieskaitot PVN)

50 € (ieskaitot PVN)

  1. Lai saņemtu atlaides kuponu, dodaties uz Goodyear kampaņas mājas lapu un reģistrējaties www.kampana.goodyear.lv. Saņemiet kuponu un pie riepu pirkuma kupons jāuzrāda pārdevējam..
  2. Kupons ir personalizēts, un katrs patērētājs var izmantot tikai vienu kuponu kampaņas norises laikā.
  3. Kampaņa attiecas tikai uz privātpersonām kuras iegādājas riepas pasažieru automašīnām un kampaņa nav attiecināma uz līzinga kompānijām, autoparkiem uz pirkumiem par vairāk kā 20 riepām vai vieglajiem kravas transportlīdzekļiem.
  4. Kupons ir derīgs tikai 1. perioda laikā.
  5. Atlaidi nekavējoties saņemsiet pie pilnvarota tirgotāja, kurš piedalās kampaņā.
  6. Atlaides kupons ir derīgs tikai pie tirgotājiem, kuri piedalās kampaņā. To tirgotāju saraksts, kuri piedalās kampaņā, regulāri tiek atjaunots. Pārliecinieties par to, vai Jūsu izvēlētais tirgotājs pirkuma brīdī ir norādīts kampaņas īpašo tirgotāju vietrādī. Dalībnieku sarakstu Jūs atradīsiet Goodyear kampaņas mājas lapā www.kampana.goodyear.lv.
  7. Kampaņas laikā Goodyear apkopo un uzglabā jūsu personas datus, un šie dati tiks dzēsti pēc 4 gadiem. Ja vēlaties, lai jūsu dati tiktu dzēsti ātrāk, lūdzu, sazinieties ar nordic_dataprivacy@goodyear.com. Plašāka informācija par personas datu apkopošanu, uzglabāšanu un izmantošanu pieejama Goodyear Privātuma politikā: https://www.goodyear.eu/lv_lv/consumer/privacy-policy.html
  8. Lai saņemtu informāciju par informācijas apkopošanu un informācijas izmantošanu, lūdzu, skatiet Goodyear Privātuma politiku: www.goodyear.lv un Goodyear kampaņas mājas lapa: www.kampana.goodyear.lv.

Nobeiguma piezīmes

Goodyear kuponu kampaņa ir īpaša kampaņa, kas ir spēkā tikai papildus Goodyear Baltic OU Standarta noteikumiem un nosacījumiem un tiem noteikumiem un nosacījumiem, ko var piemērot Goodyear tirgotājs. Lai saņemtu detalizētu informāciju par šiem noteikumiem, lūdzu, vērsieties pie Goodyear tirgotāja. Kampaņa nav paredzēta, lai ierobežotu Jūsu kā patērētāja tiesības, kas noteiktas tiesību aktos un standarta noteikumos un nosacījumos, ko paredz Goodyear Baltic OU.